
Keolis verliest concessie IJssel-Vecht definitief
Foto: persbericht Keolis
De concessie IJssel-Vecht wordt opnieuw aanbesteed. De provincies Gelderland, Overijssel en Flevoland hebben definitief besloten de gunning aan Keolis in te trekken. Daarmee kiezen de provincies voor de zwaarste straf voor de vervoerder. De concessieverleners nemen het hoog op dat Keolis tijdens het aanbestedingsproces opzettelijk onjuiste informatie heeft verstrekt. “Integer handelen en je aan de regels houden zijn basisprincipes waar niet aan getornd mag worden”, was en blijft het oordeel van de drie.
Verder lezen?
U hebt het maximumaantal gratis artikelen bereikt voor deze maand. U kunt een abonnement nemen om verder te lezen.
Tja, dit kon niet uitblijven… Nu maar hopen dat bij de volgende ‘gunning’ er voldoende controle op de biedingen wordt uitgeoefend….
Dan nu ook graag bussen van de Nederlandse VDL-groep!
@Kosse Jonker
De VDL bussen die zijn niet geschikt voor deze conssesie, zal het even uitleggen
De BYD bussen hebben een groter bereik(accu) ongeveer 2 x zoveel als de VDL.
VDL bussen zijn duurder, en bovendien heb je een laadinfrastructuur op de lijnen nodig voor de VDL bussen dus dat zijn ook meerkosten.
U hoeft geen medelijden te hebben met VDL
Op dit moment rijden er 770 electrische bussen in Nederland,waarvan er 486 geleverd zijn door VDL….